دانلود سریال آهوی من مارال با لینک مستقیم

دانلود سریال آهوی من مارال با لینک مستقیم

دانلود سریال آهوی من مارال با لینک مستقیم

دانلود سریال ایرانی آهوی من مارال با کیفیت عالی

 

درباره سریال: سریال آهوی من مارال در واقع نام سریالی عاشقانه – تاریخی درباره عشق ناصر الدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای اطراف آن می پردازد که برای پخش در شبکه نمایش خانگی و در ۴۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای و در ۲ فصل به کارگردانی (مهرداد غفارزاده) و تهیه کنندگی (سعید خندق آبادی و بهروز خوش رزم) و نویسندگی (پریسا شمس ، معصومه یزدانی و ابراهیم قربانپور) در سال ۱۳۹۹ بر اساس طرحی از عبدالرضا صفوی تولید گردیده است. همچنین آهوی من مارال اولین سریال مهرداد غفارزاده ویژه شبکه نمایش خانگی است که از بهمن ماه ۹۹ به صورت هفتگی توزیع میشود. برای دانلود این سریال زیبا با « فیلمینو » همراه باشید.

 

 

نام سریال: آهوی من مارال

ژانر سریال: عاشقانه , تاریخی

کیفیت: ۴۸۰p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید: ۱۳۹۹

تعداد فصل ها: ۲ فصل

تعداد قسمت ها: ۴۰ قسمت

مدت زمان: ۵۰ الی ۶۰ دقیقه

کارگردان: مهرداد غفارزاده

تهیه کننده: سعید خندق آبادی , بهروز خوش رزم

تاریخ انتشار: اسفند سال ۱۳۹۹

 

بازیگران سریال: حسن معجونی (ناصرالدین شاه) , …

 

داستان سریال: موضوع این سریال به عشق ناصر الدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای اطراف آن می پردازد همچنین داستان هایی از کنیزان ترک به میان خواهد آمد و … در خلاصه قصه آهوی من مارال آمده است: ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی، چون باد از راه رسیده و چون برق می‌گذرد و به دنبالش حال سلطان، صاحبقران میشود حال اسیری که در دام مانده باشد، صیاد رفته باشد. شاه به حکم قدر قدرتی امر می کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان، دیاری که گل‌های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده‌اش همه خان چوپان … فصل دوم این سریال به زندگی مارال بعد از مرگ ناصرالدین شاه اختصاص دارد.

 

درباره سریال: سریال آهوی من مارال در واقع نام سریالی عاشقانه – تاریخی درباره عشق ناصر الدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای اطراف آن می پردازد که در ۲ فصل و در مجموع ۴۰ قسمت تولید گردیده است. در فصل اول به رابطه عاشقانه ناصر الدین شاه و سوگی او مارال پرداخته می شود و در فصل دوم به زندگی مارال بعد از مرگ ناصرالدین شاه پرداخته می شود. بخشی هایی از سریال در استانبول قدیم می گذرد و از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ترکیه نیز استفاده شده است. محمد غفارزاده در کارنامه هنری خود سابقه کارگردانی دو فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان و دریا و ماهی پرنده را دارد.

 

مهمترین حواشی: طی چند ماه گذشته، دو خبر ساخت سریال تاریخی در خبرگزاری‌ها و فضای مجازی بیشتر دیده شد، یکی ساخت سریال « آهوی من مارال» و دیگری سریال جیران است که هر دو تاریخی هستند و موضوعی عاشقانه دارند که در دوران قاجار اتفاق می‌افتند و ماجرای عشق ناصرالدین شاه است. ابتدا در سال گذشته خبر‌هایی از سریال اهوی من مارال در رسانه های مختلف آمده بود، اخباری از نگارش فیلمنامه و داستانی که به ناصرالدین شاه، سوگلی و … مربوط میشد و بخشی از داستان آن نیز در دوره عثمانی و سفر شاه به استانبول میگذرد. سپس خبر دیگری از حسن فتحی کارگردان سریال شهرزاد در مطبوعات درباره ساخت سریال جیران با همان مضمون و فضای دوران قاجار آهوی من مارال و عشق ناصرالدین شاهی که توجه همه را به خود جلب کرد. دو سریال از دو نویسنده و کارگردان متفاوت ، با مضمونی مشترک و با داستانی ظاهرا مشابه و فضای نزدیک به هم؛ ظاهرا آقای غفارزاده شکایتی از سریال جیران را نیز به انجمن «آی فیک» تقدیم کرده است.

 

سایر عوامل سریال: کارگردان: مهرداد غفارزاده / تهیه کننده: بهروز خوش رزم / اعضای نویسندگان: پریسا شمس , معصومه یزدانی , ابراهیم قربانپور / مدیر تولید: محمدرضا منصوری / مجری طرح: عبدالرضا صفوی / مشاور پروژه و ناظر کیفی: سعید شریعتی / مشاوره فیلمنامه: فریدون عموزاده خلیلی / ایده و طرح سریال: مهرداد غفارزاده / مشاور رسانه ای: اشکان منصوری / نوازنده: آیدین علیانسب / طراحی لوگو: مهران گل محمدی , لیدا صبوری / سرمایه گذاری: سعید خندق آبادی

 

تیزر سریال آهوی من مارال (بزودی)

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments