دانلود فیلم اعترافات با دور تند

دانلود فیلم اعترافات با دور تند

بازیگران فیلم اعترافات با دور تند:

هدایت هاشمی , کوروش تهامی , فاطمه ناصر , جهانگیر اژدری (راننده تاکسی) , هوتن شکیبا (حاج قاسم)

 

داستان فیلم اعترافات با دور تند:

داستان فیلم اعترافات با دور تند مضمونی سیاسی و اجتماعی دارد و به صورت همزمان به دو مقوله مستقل پرداخته و آنها را به صورت زیرکانه ای با یکدیگر ترکیب می کند. اولین مقوله روابط اجتماعی بین افراد و مقوله دوم فساد اقتصادی است. این فیلم در واقع یک کمدی است که با زبان طنز و شوخی به خط قرمزهای سیاسی و اختلاس های بانکی حمله کرده و طعنه ها و کنایه های درجه یکی را در این زمینه به مسئولان و مقامات سیاسی کشور زده است.

 

درباره فیلم اعترافات با دور تند:

فیلم سینمایی اعترافات با دور تند ، نام فیلمی کمدی – سیاسی به کارگردانی (احمد کاوری) و تهیه کنندگی (جمال شورجه) و نویسندگی (هادی کریمی) می باشد که در سال 1396 تولید گردیده است. همچنین اعترافات با دور تند یک ملودرام اجتماعی است که بخشی از آن روابط اجتماعی را به تصویر می کشد و بخش دیگر آن به موضوع فساد و دور زدن های اقتصادی می پردازد و به صورت هوشمندانه ای این موضوعات را با هم ترکیب کرده است. اعترافات با دور تند یکی از کاندیداهای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر 98 است که اگر این فیلم مورد پذیرش هیئت داوران قرار گیرد اولین اکران خود را تجربه می کند. پخش این فیلم بر عهده شرکت فیلمیران است و تدوین آن نیز بر عهده حسن ایوبی است که سال 97 با انیمیشن فیلشاه و همچنین فیلم خجالت نکش در جشنواره فجر حضور داشت.

 

سایر عوامل فیلم اعترافات با دور تند:

کارگردان: احمد کاوری / تهیه کننده: جمال شورجه / نویسنده: هادی کریمی / تدوین: حسن ایوبی / سرپرست صداگذاری و موسیقی: آرش قاسمی / اصلاح رنگ: شرکت ایران نوین

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments