×
وب سایت فیلمینو | دانلود فیلم و سریال ایرانی جدید در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود فیلم اویی که می شناسمش

58eb29c2d09befe09605e903834649b8

بازیگران فیلم اویی که می شناسمش:

اسامی بازیگران فیلم هنوز رسانه ای نشده اند.

 

داستان فیلم اویی که می شناسمش:

یک داستان اجتماعی دارد و روایتگر قصه مردی است که قرار است به زودی قاضی شود، او را به تهران منتقل میکنند و با توجه به تعجیلی که دارد به یکی از وابستگانش سفارش میدهد که یک خانه خوب برایش پیدا کند در این گیرودار، فاملیش گرفتاری‌های حقوقی دارد و همین امر باعث می شود او به این فکر میکند اگر برای این قاضی خانه ای در مجاور خانه خودش بگیرد میتواند مشکلات حقوقی خود را رفع کند.

 

درباره فیلم اویی که می شناسمش:

فیلم سینمایی اویی که می شناسمش ، نام فیلمی درام – اجتماعی روایتگر قصه زندگی یک قاضی در محله دزدها ، به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (رهبر قنبری) می باشد که در سال 1399 تولید گردیده است. قنبری درباره جدیدترین فیلم گفت: با توجه به اینکه بار بزهکاری و تبهکاری در جامعه رو به افزایش است از همین رو در اویی که می شناسمش می بینیم که این قاضی در محله‌ای ساکن میشود که پر از دزد و قاچاقچی است. با توجه به اینکه این قاضی یک روحانی است من میخواهم توجه روحانیت را نسبت به این مسایل جلب کنم و بگویم کشور به این وضعیت رسیده و حالا چگونه باید از این بحران خارج شویم؟ رهبر قنبری سابقه ساخت فیلم فصل بلوغ و روییدن در باد و عروسی حسین را در کارنامه خود دارد.

 

سایر عوامل فیلم اویی که می شناسمش:

نویسنده , تهیه کننده و کارگردان: رهبر قنبری / مدیر فیلمبرداری: فریدون شردل / مدیر تولید: طاهر امانی / …

 

لینک دانلود پس از انتشار

03 ژانویه 21 هیچ دیدگاه به زودی
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments