دانلود فیلم بهشت تبهکاران

دانلود فیلم بهشت تبهکاران

بازیگران فیلم بهشت تبهکاران:

اسامی بازیگران فیلم هنوز رسانه ای نشده است.

 

داستان فیلم بهشت تبهکاران:

داستان فیلم بهشت تبهکاران در سال ۱۳۲۹ روایت میشود سالی که احمد دهقان نماینده مجلس، روزنامه نگار و مدیر تئاتر نصر ، توسط حسن جعفری در خیابان لاله‌زار تهران به قتل میرسد. همچنین در این فیلم به بخشی از وقایع ملی شدن صنعت نفت نیز پرداخته میشود.

 

درباره فیلم بهشت تبهکاران:

فیلم سینمایی بهشت تبهکاران ، نام فیلمی معمایی ، جنایی – تاریخی به کارگردانی (مسعود جعفری جوزانی) و تهیه کنندگی (فتح الله جعفری جوزانی و علی قائم مقامی) و نویسندگی (مسعود جعفری جوزانی) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. این فیلم روایت قتل مدیر تئاتر نصر توسط حسن جعفری در خیابان لاله زار تهران است. همچنین در این فیلم به بخشی از وقایع ملی شدن صنعت نفت نیز پرداخته میشود. این پروژه سینمایی در تهران فیلمبرداری شده و مراحل پیش تولید آن هم در سکوت خبری انجام شده است. بخش عمده فیلم در تئاتر نصر فیلمبرداری شده ، البته ساختمان تئاتر نصر توسط شهرداری تهران بازسازی شده است. فیلم پشت دیوار سکوت آخرین فیلم اکران شده از مسعود جعفری جوزانی است.

 

سایر عوامل فیلم بهشت تبهکاران:

نویسنده و کارگردان: مسعود جعفری جوزانی / تهیه کننده: فتح الله جعفری جوزانی , علی قائم مقامی / طراح صحنه و لباس: عباس بلوندی / …

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments