×
وب سایت فیلمینو | دانلود فیلم و سریال ایرانی جدید در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود فیلم درخت خاموش

4f446d8b481663e714fcb497ed1f903f

بازیگران فیلم درخت خاموش:

سزین اکباسوگلاری , ریزا آکین , سبنم دیلیگیل , کوبرا کیپ , مورات محموتازیزیچی اوغلو , سردار اورچین , علی مرت یاووزکان

 

داستان فیلم درخت خاموش:

داستان فیلم از ادبیات و برخی رویدادهای تاریخی تاثیرگذار بر جامعه ترکیه الهام گرفته شده، موضوع اصلی درخت خاموش برگرفته از کتاب «پرنده تک بال» به قلم یاشار کمال است و ماجرای فیلم و اتفاقات اصلی حول یک درخت گردو میگذرد. درخت گردو به نوعی نماد و سمبل فیلم بوده و از نماد درخت انجیر در نمایشنامه «تا ساختن یک مرد» اثر نویسنده فقید نجیب فاضل کیساکورک هم در این فیلم استفاده شده است.

 

درباره فیلم درخت خاموش:

فیلم سینمایی درخت خاموش silenced tree با نام قبلی درخت گردو ، نام فیلمی جنایی – معمایی محصول مشترک سینمای ایران و ترکیه به کارگردانی (فیصل سویسال) و تهیه کنندگی (علی نوری اسکویی) برگرفته از رمان «پرنده تک بال» به قلم یاشار کمال می باشد که در سال 1398 با مشارکت شرکت بالکن ترکیه و بنیاد سینمایی فارابی تولید گردیده است. همچنین سردار اورچین برای بازی در این فیلم توانست جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد و پیام آزادی برنده جایزه بهترین موسیقی متن از جشنواره آدانای ترکیه شوند. علاوه بر اینکه پیام آزادی موسیقی این فیلم را تولید کرده ، مصطفی خرقه پوش نیز مسئولیت تدوین را برعهده داشته و سایر عوامل از ترکیه می باشند. پیش از این نام فیلم درخت گردو بود اما با توجه به تشابه اسم با فیلم درخت گردو محمد حسین مهدویان ، عوامل نام فیلم را به درخت خاموش تغییر دادند.

 

لینک دانلود پس از انتشار

26 ژانویه 21 هیچ دیدگاه به زودی
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments