دانلود فیلم در میان تپه ها

دانلود فیلم در میان تپه ها

بازیگران فیلم در میان تپه ها:

امیر شمس , الهام جلالی

 

داستان فیلم در میان تپه ها:

قصه فیلم روایت کننده زندگی عشایر ترکمن و کرمانج که در شمال شرقی گلستان در منطقه‌ مرواه تپه و خالد نبی زندگی می کنند، است و به بحث سواد و فرهنگ اجتماعی این منطقه اشاره دارد. داستان هم با سرباز معلمی آغاز می شود که برای تدریس به این منطقه اعزام شده است.

 

درباره فیلم در میان تپه ها:

فیلم سینمایی در میان تپه ها among the hills ، نام فیلمی مستند ، درام – اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی (محمدرضا کیوان فر) و نویسندگی (محمدرضا کیوان فر با مشاوره عباس کیارستمی) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. محمدرضا کیوان فر درباره فیلم یاد آور شد: ایده در میان تپه ها از دوره ای که در کلاسهای آقای کیارستمی شرکت میکردم، شکل گرفت و ایشان مشاور این فیلمنامه بودند که تا پایان دوره کلاس هایم نوشتن فیلمنامه طول کشید (یک سال) و بعد از آن کار تولید را شروع کردم. زمان فیلم 76 دقیقه و در نزدیکی مرز ترکمنستان فیلمبرداری شده است. امیر شمس و الهام جلالی که از بچه های تئاتر هستند، نقش‌های اصلی این فیلم را بازی می‌کنند و برای نقش‌های فرعی از اهالی بومی منطقه استفاده شده است. موضوع فیلم درباره سرگذشت سرباز معلمی است که به مناطق عشایر نشین اعزام شده و وقتی با سختی های زندگی عشایر آشنا می‌شود تلاش دارد مشکلات آموزش و پرورش در این مناطق را به تصویر می کشد.

 

سایر عوامل فیلم در میان تپه ها:

کارگردان و تهیه کننده: محمدرضا کیوان فر / نویسنده: محمدرضا کیوان فر با مشاوره عباس کیارستمی / فیلمبردار: حمیدرضا کیوانفر / طراحی و ترکیب صدا: حسین قورچیان / اصلاح رنگ و نور: هوتن حق شناس / پخش بین المللی فیلم: الهه نوبخت

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments