دانلود فیلم رازهای ماندنی

دانلود فیلم رازهای ماندنی

بازیگران فیلم رازهای ماندنی:

ساناز سعیدی , کامران تهرانی , شیدا یوسفی , نگین فرامرزی , امید نیکنام

 

داستان فیلم رازهای ماندنی:

روایتگر داستان خانم دکتری به نام ماناست که برای گذراندن دوره کارورزی خود به یکی از روستاهای اطراف منتقل می شود، در آنجا اتفاقاتی برای او رقم می خورد که مسیر زندگی اش دچار تغییر می شود. در خلاصه داستان آمده: خوبه آدم وقتی به گذشتش نگاه میکنه به خودش بدهکار نباشه.

 

درباره فیلم رازهای ماندنی:

فیلم سینمایی رازهای ماندنی razhaye mandani ، نام فیلمی فلسفی – اجتماعی به کارگردانی (امید نیکنام) و تهیه کنندگی (لیلا حیدری و امید نیکنام) و نویسندگی (پیام کرمی) می باشد که در سال 1399 بر اساس طرحی از سارا جعفرنیا تولید گردیده است و بعد از فیلم انتخاب دومین فیلم بلند داستانی امید نیکنام در مقام کارگردانی است. روایتگر داستان خانم دکتری به نام ماناست که برای گذراندن دوره کارورزی خود به یکی از روستاهای اطراف منتقل می شود، در آنجا اتفاقاتی برای او رقم می خورد که مسیر زندگی اش دچار تغییر می شود. دیالوگ مانگار فیلم: خوبه آدم وقتی به گذشتش نگاه میکنه به خودش بدهکار نباشه.

 

سایر عوامل فیلم رازهای ماندنی:

نویسنده و کارگردان: امید نیکنام / تهیه کننده: لیلا حیدری / مجری طرح: سارا جعفرنیا / دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: کامران تهرانی / مدیر تولید: محمدعلی علی محمدی / طراح صحنه: تیمور کمری / مدیر تصویربرداری فاز یک: اسماعیل آقاجانی / مدیر تصویربرداری فاز عشایر: سعید شعبانی / روابط عمومی: مریم امینی , محراب جلیل نیا

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments