دانلود فیلم سوگند

دانلود فیلم سوگند

بازیگران فیلم سوگند:

سارا باقری , حدیث نیکرو , بهرام امانی , علی ایرجی , سمانه محمدی , مرتضی زینل , مهیار وقاری , ایمان قاطعی فر , حسن زاهدی

 

داستان فیلم سوگند:

داستان فیلم سوگند روایت متفاوت دختر جوانی است که برا اثر یک تصادف، هم پدرش و هم به تدریج بینایی خود را از دست می دهد. جهان تاریک او و تقابل غیر قابل پیش بینی اش با برخی مسائل باعث می شود تا بیننده با داستانی غافلگیر کننده مواجه شود.

 

درباره فیلم سوگند:

فیلم سینمایی سوگند the oath ، نام فیلمی ملودرام – اجتماعی به کارگردانی (محمد حسین حقیقت) و تهیه کنندگی (عباس صالح مدرسه ای) و نویسندگی (لاله گلرخ عربانی) می باشد که در سال 1398 بر اساس طرحی از حامد حقیقت تولید گردیده است. همچنین سوگند اولین فیلم بلند سینمایی محمد حسین حقیقت در مقام کارگردانی می باشد و ساخت آن اخیرا به پایان رسیده روایت متفاوت دختر جوانی است که برا اثر یک تصادف، علاوه بر پدرش ، به تدریج بینایی خود را از دست می دهد. محمد حسین حقیقت که پس از همکاری های مختلف در عرصه فیلم سازی، به عنوان اولین فیلم سوگند را جلوی دوربین برده، در نگاه و ساختار، به وجه تمایزی دست یافته که باید فیلم را دید و قضاوت کرد ، چیزی که به ندرت در فیلم اولی ها دیده می شود.

 

سایر عوامل فیلم سوگند:

نویسنده فیلمنامه: لاله گلرخ عربانی / مجری طرح: حامد حقیقت / تدوین: سیامک مهمان دوست / مدیر فیلمبرداری: مازیار بهروز / جلوه های ویژه بصری: سعید خلیلی / صدابردار: هادی سلیمان زاده / گریم: اسحاق افسرده , دنیا باقری / صداگذار: مهرداد جلوخانی / موسیقی: مسعود سخاوت دوست / مترجم: سپیده خلیلی / طراح صحنه و لباس: محمد حسین حقیقت / مدیر صحنه: سپهر راحلی / دستیار لباس: نگین حبیبی / مدیر تولید: ایمان قاطعی فر / مدیر تدارکات: سید علی زرآبادی

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments