×
وب سایت فیلمینو | دانلود فیلم و سریال ایرانی جدید در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود فیلم شبانه های ورونیکا با لینک مستقیم

7f4090bed8f2183a19d06a9aff4030b3

دانلود فیلم شبانه های ورونیکا با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی شبانه های ورونیکا با کیفیت عالی

دانلود فیلم شبانه های ورونیکا

درباره فیلم: فیلم سینمایی شبانه های ورونیکا ، نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی (مهدی صاحبی) و تهیه کنندگی (ابوذر پورمحمدی) و نویسندگی (مهدی صاحبی) می باشد که در سال 1399 تولید گردیده است. فیلمبرداری شبانه های ورونیکا در سه کشور ایران، فرانسه و عراق و با حضور بازیگران ایرانی و خارجی انجام گردیده است همچنین این اثر موضوعی اجتماعی با پیام صلح دارد. برای دانلود این فیلم زیبا با « فیلمینو » همراه باشید.

 

نام فیلم: شبانه های ورونیکا – veronica nights

ژانر فیلم: خانوادگی , درام , اجتماعی

کیفیت: ۴۸۰p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید: ۱۳۹۹

مدت زمان: ۹۰ دقیقه

کارگردان: مهدی صاحبی

تهیه کننده: ابوذر پورمحمدی

تاریخ اکران: شاید سال ۱۳۹۹

 

بازیگران فیلم: اسامی بازیگران فیلم هنوز رسانه ای نشده است.

 

داستان فیلم: داستان فیلم شبانه های ورونیکا موضوعی اجتماعی با پیام صلح دارد اما هنوز جزئیات بیشتری منتشر نشده است.

 

درباره فیلم: بخشی از تصویربرداری شبانه های ورونیکا مربوط به پیاده روی اربعین است که در عراق انجام شد و بخش های دیگر که در بغداد و نجف بود، مربوط به این ایام نیست.فیلمبرداری این فیلم طی ۵۰ روز و لوکیشن های این فیلم سینمایی در فرانسه، عراق و ایران است و سهم فیلمبرداری فرانسه ۳۰ درصد، عراق ۳۰ درصد و ۴۰ درصد هم سهم ایران می باشد که در استان خوزستان و تهران انجام شده و همچنین سه بازیگر اصلی و هشت بازیگر فرعی فرانسوی دارد و از پنج بازیگر اصلی ایرانی نیز بهره می برد. گفتنی است ابوذر پورمحمدی پیش از این علاوه بر تولید دهها مستند و برنامه تلویزیونی، تهیه کنندگی سه اثر سینمایی شیار ۱۴۳ ، فیلم نفس را برعهده داشته و مهدی صاحبی نیز علاوه بر نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی دهها مستند و برنامه تلویزیونی، نویسندگی و کارگردانی فیلم ترانه و نویسندگی سه اثر سینمایی را برعهده داشته است.

 

تیزر فیلم شبانه های ورونیکا (بزودی)

 

لینک دانلود پس از انتشار

16 مه 20 هیچ دیدگاه به زودی
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments