دانلود فیلم عاشقی در هانوی

دانلود فیلم عاشقی در هانوی

بازیگران فیلم عاشقی در هانوی:

لن فونگ , هیثم رافی (خواننده سرشناس عمانی) , …

 

داستان فیلم عاشقی در هانوی:

داستان فیلم عاشقی در هانوی درباره یک پیانیست ماهر به نام علی است که بعد از فوت نامزدش در اثر سانحه تصادف، به بیماری افسردگی حاد مبتلا می شود. خانواده علی به پیشنهاد پزشکان معالج علی را پیش بهترین دوستش احمد که در شهر هانوی پایتخت ویتنام زندگی می کند می فرستند تا مدتی نزد او بماند. هدف پزشکان و خانواده علی از این تصمیم این است که او بتواند ماجرای تلخ مرگ نامزدش را فراموش کند اما اتفاقات زیادی در انتظار علی خواهد بود.

 

درباره فیلم عاشقی در هانوی:

فیلم سینمایی عاشقی در هانوی love in hanoi ، نام فیلمی عاشقانه ، درام – اجتماعی محصول مشترک ایران و کره جنوبی و ویتنام ، به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (قربان محمدپور) می باشد که در سال 1398 با سرمایه گذاری شخصی حسن غلامی در بخش ایران و سرمایه گذاری یک شخص خارجی تولید گردیده است. عاشقی در هانوی یک اثر عاشقانه است که تنها چند سکانس در ایران فیلمبرداری می‌شود و باقی فیلم در کشور ویتنام ساخته می‌شود. پس از فیلم دختر شیطان و فیلم سلام بمبئی که محصول مشترک کشور ایران و هند بودند، فیلم سینمایی «عاشقی در هانوی» اولین فیلم تولید مشترک کشورهای ایران، کره و ویتنام محسوب می‌شود. این فیلم به خاطر همکاری با کشور کره می‌تواند در 80 هزار سالن سینمایی که در چین وجود دارد به نمایش درآید. قربان محمدپور پیش از این قرار بود برای ایفای یکی از نقشهای اصلی این فیلم سینمایی با لی یونگ آئه بازیگر نقش یانگوم قرارداد ببندد که به دلیل نوسانات دلار، حضور این بازیگر کره ای در این فیلم سینمایی لغو شد. فیلمبرداری این فیلم در هانوی و خلیج هالونگ انجام شده است.

 

سایر عوامل فیلم عاشقی در هانوی:

نویسنده , تهیه کننده و کارگردان: قربان محمدپور / مجری طرح: سیمون سیمونیان / سرمایه گذار بخش ایران: حسن غلامی / مشاوران پروژه: اصغر هاشمی , سیمون سیمونیان

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments