دانلود فیلم پری

دانلود فیلم پری

بازیگران فیلم پری:

ملیکا فروتن (پری) , شهباز نوشیر (فرخ) , صوفیا کوککالی (زوئی) , بیژن دانشمند (احمدی) , لنا کیتسوپولو (نوال) , لفتریس تساتسیس (ملوان) , دیمیتریس زانتوپولوس , آرگیریس پاندازاراس , آسپاسیا کوکوسی , واسیلیس کوکالانی , کیموناس کوریس , رومانا لوباچ , ماریانتی پانتلوپولو , افتالیا پاپاكوستا

 

داستان فیلم پری:

ماجرای فیلم پری، مربوط به بابک دانشجوی ایرانی در یونان است که قرار بوده به بدرقه پدر و مادر خود که به فرودگاه رسیده اند برود تا آنها را به آتن ببرد. ولی وی به فرودگاه نمیرود. پری و شوهرش که هر دو مسلمان هستند برای اولین بار به سفر خارج برای دیدار پسرشان رفته اند، آنها به جستجوی پسر خود بر می آیند اما به بن بست بر می خورند‌. پری مادر این دانشجو از پا نمی نشیند اگرچه راه بازگشت به وطنش تنها چاره پیش پای اوست. به نظر می آید پسر آنها سرکش بوده و اساسا قطع رابطه کرده است.

 

درباره فیلم پری:

فیلم سینمایی پری Pari ، نام فیلمی درام – اجتماعی محصول مشترک ایران و یونان ، به نویسندگی و کارگردانی (سیامک اعتمادی) و تهیه کنندگی (جورجوس کارناواس) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. همچنین پری از سایت رتبه بندی imdb توانست امتیاز 7.2 از 10 را دریافت کند. در بخش فیلم بلند ، فیلم پری تندیس غزال طلایی بهترین فیلم از جشنواره جهانی فیلم پارسی استرالیا به دست آورد، در همین بخش فیلم پسر، مادر به کارگردانی مهناز محمدی جایزه ویژه هیات داوران را دریافت کرد. سیامک اعتمادی پس از دریافت کمک هزینه 170 هزار یورویی ، با همکاری کمپانی هایی از فرانسه هلند و بلغارستان بودجه نهایی فیلم را فراهم کرد. پری داستان پدر و مادری را روایت میکند که در جستجوی پسرشان راهی غربت می‌شوند و دست آخر مادر با دیدن تاریکترین بخش های شهر با اعماق وجود خود نیز آشنا میشود.

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments