دانلود فیلم کویر امروز

دانلود فیلم کویر امروز

بازیگران فیلم کویر امروز:

شهاب حسینی , شبنم قربانی , کیمیا اسکندری , آران کشوری , لورا بیرن

 

داستان فیلم کویر امروز:

فیلم کویر امروز داستان خانواده ای است که به دنبال یک پناهگاه در فنلاند می گردند. داستان فیلم بر پسر ۱۳ ساله ای به نام رامین تمرکز دارد. او که به همراه خانواده اش تقاضای پناهندگی به فنلاند را داده اند چند روز پیش از شروع سال تحصیلی در کشور فنلاند تقاضای شان از سوی این کشور رد می شود. با این حال خانواده وی خود را برای اعتراض به این تصمیم آماده می کنند.

 

جوایز و افتخارات فیلم:

رویداد فیلم فنلاند روز گذشته ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۹ با اهدای جایزه به فیلم کویر امروز (Oasis Of Now) نخستین کار بلند سینمایی حامی رمضان کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی – فنلاندی به کار خود خاتمه داد. در این رویداد پروژه ای که جایزه بهترین را کسب کند جایزه نقدی 3 هزار یورویی برای حمایت در بازارهای بین المللی را دریافت می کند.

 

درباره فیلم کویر امروز:

فیلم سینمایی کویر امروز The Oasis Of Now ، نام فیلمی درام – اجتماعی محصول مشترک ایران و فنلاند ، به کارگردانی (حامی رمضان) و تهیه کنندگی (جاسی رانتاماکی و امیلیا هائوکا از کمپانی فیلم Aamu) و نویسندگی (حامی رمضان) می باشد که در سال 1397 تولید گردیده است. فیلم کویر امروز نخستین کار بلند سینمایی حامی رمضان کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی – فنلاندی است که در رویداد فیلم فنلاند موفق به دریافت جایزه 3 هزار یورویی برای حمایت در بازارهای بین المللی شد. تهیه کنندگی این اثر بر عهده اسی رانتاماکی و امیلیا هائوکا از کمپانی فیلم Aamu آموبه می باشد. از کارهای شاخص این کمپانی می توان به فیلم برنده جایزه جشنواره کن «شادترین روز در زندگی اولی مکی» اشاره کرد. فیلم کویر امروز با بازی شهاب حسینی و شبنم قربانی در نقش های اصلی با الهام از تجربه شخصی حامی رمضان پیش از ورود به فنلاند در سال 1990 ساخته شده است.

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments