دانلود مستند آقاجان اکتور سینما

دانلود مستند آقاجان اکتور سینما

داستان مستند آقاجان اکتور سینما:

درباره پیرمردی است که در دوران کودکی به دلیل بیماری صرع و اختلالات بعد از آن دچار مشکلات تکلم شده است و به دلیل فضایی که در آن زندگی می کند دچار مشکل ارتباط است. آقاجان علاقه بسیار زیادی به بازیگری دارد و در این مستند قرار است با استفاده از مدیوم سینما به این وجه شخصیتی وی پرداخته شود و با این مضمون و از طریق سینما با محیط اطرافش ارتباط برقرار کند.

 

درباره مستند آقاجان اکتور سینما:

فیلم سینمایی آقاجان اکتور سینما ، نام مستندی درام – اجتماعی و مشاهده گر ، به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (حسن علیزاده قادیکلايی) می باشد که در سال 1399 با حمایت و سرمایه گذاری حامی جو تولید گردیده است. در روستایی دورافتاده در شمال ایران مردی 66 ساله زندگی می کند به نام آقاجان. او مردی کم توان ذهنی است که بطور مادرزادی از سندروم ناشناخته ای رنج می برد. او از کودکی به طور مکرر دچار حمله صرع شده است. علاوه بر آن دارای مشکل تکلم نیز هست. با وجود همه این مشکلات او از مراقبت های ویژه پزشکی محروم بوده است. او با مادرش زندگی می کند. مادری که آلزایمر دارد و رو به مرگ است. اما یک استعداد خاص در آقاجان وجود دارد که او را از دیگر افراد متمایز می کند و آن عشق به سینما و بازیگری است. عشقی که یک تیم فیلمسازی را به روستای محل اقامت او می کشاند. این مستند در روستایی در نزدیکی ساری جلوی دوربین رفته است. برای تامین سرمایه این فیلم کمپینی راه اندازی شده تا با حمایت مردم فیلم به اتمام برسد.

 

سایر عوامل مستند آقاجان اکتور سینما:

نویسنده , تهیه کننده و کارگردان: حسن علیزاده / مدیر فیلمبرداری: عباس حنانی , نبی الله مسلمی / تدوین: رضا اکبریان گالشکلایی / مترجم و پژوهشگر: زهرا طالبی کولایی / حامیان و همراهان: امور سینمایی حوزه هنری استان مازندران , خانه مستند استان مازندران , انجمن سینمای جوان ساری , کارگروه فیلم بهار نارنج واحد فرهنگی هنری شهرداری ساری , مهدی زمانپور کیاسری مستند ساز برجسته مازندرانی , یاسر یمینی رئیس خانه مستند مازندران , حسین نادعلی زاده رئیس کارگروه بهار نارنج ساری , خانه هنرمندان استان مازندران

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments