×
وب سایت فیلمینو | دانلود فیلم و سریال ایرانی جدید در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود مستند اعتراض وارد نیست

8124fb3ae2faa4358ae216111de964ae

داستان مستند اعتراض وارد نیست:

زندگی پنج مهاجر افغان در ایران را به تصویر می‌کشد که به شکلی کاملا اتفاقی در زمین تنیس‌های شمال شهرتهران مشغول به کار می شوند، تنیس یاد می‌گیرند و از آن پس زندگی شان در برزخ ترس از بازداشت و بازگردانده شدن به افغانستان و نیز آرزوی تنیس باز شدن و شرکت در مسابقات می گذرد و برای آنها چاره‌ای جز ماندن در شرایط اقامت غیر قانونی و یا رفتن به سمت آینده‌ای نامعلوم در غرب نمی گذارد.

 

درباره مستند اعتراض وارد نیست:

مستند سینمایی اعتراض وارد نیست ، نام فیلمی  مستند ، ورزشی به تهیه کنندگی و کارگردانی فرناز جورابچیان و محمدرضا جورابچیان که در سال 1395 تولید گردیده است. همچنین مستند اعتراض وارد نیست روایتگر داستان زندگی 5 تنیس باز و توپ جمع کن افغانستانی مهاجر در ایران است که قصد دارد سوی دیگری از معضل مهاجرت را به تصویر بکشد. آنجایی که مهاجران نه تنها به دنبال دستیابی به حقوق اولیه شهروندی هستند بلکه با تلاشی مضاعف قصد دارند آرزوهای‌شان را هم تحقق بخشند.

 

افتخارات مستند اعتراض وارد نیست:

بهترین مستند نهمین جشنواره فیلم افغانستان در استکهلم // بهترین مستند ورزشی یازدهمین جشنواره ورزشی تهران // بهترین مستند بخش بین‌الملل چهارمین جشنواره فیلم مستند افغانستان در استکهلم // بهترین کارگردانی فیلم مستند از شانزدهمین جشنواره بیروت // بهترین فیلم مستند از نگاه هیات داوران جشنواره فیلم نِز کلکته // نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردانی مستند نیمه‌بلند در دهمین جشنواره سینما حقیقت تهران // نامزد بهترین کارگردانی و بهترین مستند در نهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران و نامزد بهترین کارگردانی مستند از نوزدهمین جشن خانه سینما // این فیلم همچنین منتخب بخش مسابقه فیلم‌های نیمه بلند و بخش نگاه جهان در بیست‌ وهشتمین جشنواره هات داکس کانادا و بالغ بر بیست جشنواره جهانی بوده ‌است.

 

سایر عوامل مستند اعتراض وارد نیست:

کارگردان و تهیه کننده: فرناز جورابچیان , محمدرضا جورابچیان / تصویربردار: محمدرضا جورابچیان / تدوین: بهمن کیارستمی / صداگذار: آرش اسحاقی / طراحی تیتراژ و جلوه‌های کامپیوتری: علیرضا قادری / طراحی و گرافیک: گیلدا منوچهری / مشاور رسانه ای: منصوره بسمل / اصلاح رنگ و نور: بهرنگ سنجابی , نیما دبیرزاده (کانون ایران نوین) / طراح پوستر: آریا کسایی

 

لینک دانلود پس از انتشار

03 ژانویه 21 هیچ دیدگاه به زودی
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments