دانلود مستند جای خالی دوست با لینک مستقیم

دانلود مستند جای خالی دوست با لینک مستقیم

دانلود مستند جای خالی دوست با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی جای خالی دوست با کیفیت عالی

دانلود مستند جای خالی دوست

درباره فیلم: فیلم سینمایی جای خالی دوست ، نام مستندی ملودرام – اجتماعی به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (محمد علی طالبی) می باشد که در سال 1398 توسط مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید گردیده است. همچنین مستند جای خالی دوست درباره دو دختر نوجوان 15 ساله شاد و سرخوش به نام های عسل و نیلوفر است که در یک ویدیوی 3 دقیقه ای که از طریق موبایل خود ضبط می‌کنند و در یوتیوب به اشتراک می‌گذارند، اعلام می کنند قصد خودکشی دارند. برای دانلود این فیلم زیبا با « فیلمینو » همراه باشید.

 

نام مستند: جای خالی دوست

ژانر مستند: مستند , ملودرام , اجتماعی

کیفیت: ۴۸۰p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید: ۱۳۹۸

مدت زمان: ۷۸ دقیقه

کارگردان: محمد علی طالبی

تهیه کننده: محمد علی طالبی

تاریخ اکران: سال ۱۳۹۹

 

داستان مستند: داستان این مستند درباره دو دختر نوجوان ۱۵ ساله شاد و سرخوش به نام های عسل و نیلوفر است که در یک ویدیوی ۳ دقیقه ای که از طریق موبایل خود ضبط می‌کنند و در یوتیوب به اشتراک می‌گذارند، اعلام می کنند قصد خودکشی دارند.

 

درباره مستند: جای خالی دوست مستندی است از محمد علی طالبی است که در حوزه فیلم های کودک و نوجوان و به‌خصوص نگاه آسیب شناسانه کارنامه روشنی دارد. جدیدترین ساخته او نیز به آسیب شناسی معضلی خاموش و ملتهب در میان قشر نوجوان امروز می پردازد ، خودکشی. این ایده برای اینکه محوریت یک فیلم مستند را پیدا کند، نیاز به انگیزه ای به روز داشته که به واسطه خودکشی تلخ دو دختر نوجوان اصفهانی از بالای پل چمران این شهر امکان پذیر شده است. ویژگی این خودکشی فراتر از ذات این عمل نکوهیده، به چگونگی بسط و گسترش و انتشار آن بازمی گردد که این دو دختر قبل از اقدام به سقوط، ویدیوی سه دقیقه ای شاد و مفرحی از خود ضبط و منتشر کردند. به همین دلیل می توان فیلم را آسیب شناسی این جنس خودکشی و تاثیر فضای مجازی در گسترش آن نیز دانست که در فیلم هم اشاره می شود که پس از این مورد، موارد متعدد این چنینی در این شهر و شهرهای دیگر مشاهده شده است. فیلمساز با دنبال کردن همین نخ تسبیح به اصفهان میرود تا در دل فضای شاعرانه و عاشقانه این شهر، انگیزه های این دو دختر را کالبدشکافی کند. درحالی که عسل از دست رفته و نیلوفر زنده مانده است. از عسل خانواده ای آسیب دیده و از هم پاشیده بازمانده و از نیلوفر جسمی آسیب دیده ، که از کنار هم قرار گرفتن روایت آنها و تحلیل فیلمساز این واقعه تلخ در محدوده یک فیلم مستند ریشه یابی میشود.

 

سایر عوامل مستند: نویسنده , تهیه کننده , کارگردان: محمد علی طالبی / مدیر فیلمبرداری: ايمان صالحی / تدوینگر: زهره صباغیان / صدا: بهروز شهامت / مدیر تولید و مجری طرح: لعیا پالیزبان / محصول: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 

تیزر مستند جای خالی دوست

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments