×
وب سایت فیلمینو | دانلود فیلم و سریال ایرانی جدید در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود مستند خانه

28304a77648f4125629a9659acef1276

داستان مستند خانه:

این فیلم در طول ۴ سال ساخته شده است، داستان خانواده‌ای افغانستانی در تهران را روایت می‌کند. پسر جوان این خانواده که در ایران به دنیا آمده و بزرگ شده است، تصمیم می‌گیرد برای اولین بار به افغانستان برود و در آنجا زندگی کند، کشوری که هرگز آن را ندیده است. این اتفاق، مسیر تازه‌ای برای این خانواده رقم میزند.

 

درباره مستند خانه:

فیلم سینمایی خانه the silhouettes با نام بین المللی سیلویت ، نام مستندی درام – اجتماعی محصول مشترک ایران و افغانستان ، به تهیه کنندگی و کارگردانی (افسانه سالاری) و تهیه کنندگی هنری (هدا سیاهتیری) می باشد که در سال 1397 تولید گردیده است. مستند خانه درباره زندگی یک خانواده مهاجر افغان ساخته به بخش مسابقه اصلی جشنواره «ویزیون دو ریل» سوئیس راه یافته است. به گفته سالاری این مستند که به صورت مشاهده‌گر ساخته شده است پیش از این منتخب فاندهای معتبری از «جشنواره ساندنس» و «جشنواره بوسان» شده است. همچنین مستند خانه سال گذشته جایزه بهترین پیچ «جشنواره کارلووی واری» را از‌ آن خود کرده است. این فیلم در کالکتیو داکمانیاکس تهیه شده است. سالاری همچنین تهیه کنندگی فیلم مستند «تارهای ممنوعه» که درباره یک گروه موسیقی راک افغانستانی بود را بر عهده داشته است. این فیلم نیز در جشنواره های «ایدفا» آمستردام و «حقیقت» تهران حضور داشت.

 

لینک دانلود پس از انتشار

03 ژانویه 21 هیچ دیدگاه به زودی
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments