دانلود مستند وقتی که دارکوب ها می روند

دانلود مستند وقتی که دارکوب ها می روند

داستان مستند:

در این فیلم از زبان شخصیت اصلی که پیرمردی ۷۰ ساله و سرحال است، به بیان مشکلات محیط زیستی ای که در منطقه کبودرآهنگ ایجاد شده پرداخته می شود. این پیرمرد و خانواده‌اش به دلیل مشکلات ایجاد شده درگیر مهاجرت اقلیمی شده اند، چرا که مهمترین شغل در روستای کردآباد محل زندگی آنها کشاورزی است و به دلیل بی آبی امکان زراعت در این منطقه وجود ندارد. در نزدیک زمین کشاورزی این مرد فروچاله ای بزرگ به عمق 60 متر ایجاد شده است که دلیل به وجود آمدن این فروگودال یا فروچاله ها، برداشت بی رویه از سفره های آب زیرزمینی و چاه های غیرمجاز است. پیرمرد مستند وقتی که دارکوب ها میروند در تلاش است به مردم درباره ایجاد فروچاله های بزرگتر هشدار دهد.

 

درباره مستند:

مستند سینمایی وقتی که دارکوب ها می روند ، نام مستندی درام – اجتماعی درباره دغدغه های محیط زیستی در منطقه کبودرآهنگ به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (محمد احسانی) می باشد که در سال 1399 با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید گردیده است.

 

سایر عوامل مستند:

نویسنده , کارگردان و تهیه کننده: محمد احسانی / تدوین: بابک حیدری / فیلمبردار: مهدی آزادی / صدابردار: علیرضا نوین نژاد / مدیر تولید: مجید فردی انور / عکاس: میترا جوکار / تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments