دانلود مستند یک فراموشی بی حس کننده

دانلود مستند یک فراموشی بی حس کننده

داستان مستند یک فراموشی بی حس کننده:

در خلاصه داستان این مستند آماده است: زیباى خفته حلب… استادیوم حمدانیه… بزرگ ترین استادیوم جهان عرب… با جادوى سیاه جنگ، به خواب رفت و پس از هفت سال، با بوسه کفش هاى پسرکان فقیر و جنگ زده، چشم گشود تا شکوه از دست رفته اش را ببیند… هیچ چیز خالى تر از استادیوم خالى نیست، در سرزمین ویرانه اى که فوتبال، میان مردن و جان به در بردن، تنها یک فراموشى بى حس کننده است!

 

درباره مستند یک فراموشی بی حس کننده:

فیلم سینمایی یک فراموشی بی حس کننده ، نام مستندی ورزشی ، درام – اجتماعی درباره فوتبال و کودکان جنگ زده سوری ، به کارگردانی (عادل انیسی) و تهیه کنندگی (مهدی مطهر) می باشد که در تولید آن از سال 1396 آغاز شده و در سال 1398 به پایان رسیده است. فیلم مستند یک فراموشی بی حس کننده ، در 42 دقیقه با روایتی دیده نشده در خصوص کودکان جنگ زده سوری و داستانی درباره فوتبال و جنگ بوده که در شهر حلب سوریه جلوی دوربین رفته است. چرا فوتبال محبوب‌ترین ورزش جهان است؟ چه چیزی این خاصیت را به فوتبال داده است؟ شاید چون فوتبال هیچوقت فقط فوتبال نیست! این بازی در هر جایی و هر شرایطی، معنایی متفاوت پیدا می‌کنه و قابل تفسیر و تاویل است. فوتبال می‌تواند ضمیر ناخودآگاه جمعی ما را برملا کنه… در اوج جنگ منطقه و همچنین اوج رقابت‌های انتخابی جام جهانی روسیه، به سوریه سفر کردیم تا پاسخ یک پرسش را به دور از هر گونه تم ایدئولوژیک بیابیم که فوتبال در سوریه‌ جنگ‌زده، چه معنایی دارد؟

 

سایر عوامل مستند یک فراموشی بی حس کننده:

کارگردان: عادل انیسی / تهیه‌کننده: مهدی مطهر / تصویربردار: محمد جواد رحیمی / صدابردار: محمود کیالی / تدوین: لقمان سخنور / صداگذار: سامان قیطولی / مدیر تولید: حبیب تاجیک / دستیار کارگردان: احمد توفیق‌السباغ / عکاس: علی سیجی

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments