دانلود مستند ۲۲/۲۲

دانلود مستند ۲۲/۲۲

داستان مستند ۲۲/۲۲:

این فیلم که روایت شکل گیری گروهی ۲۲ نفره از بسیجیان سال های اول انقلاب در شهرستان بندرگز از شهرهای شمال شرقی کشور است، تلاش کرده با نگاهی جستوجو گرانه و البته غافلگیرکننده، مخاطب را با وجوهی دیگر از نوجوانان پرجنب و جوش دیروز و میانسالان امروز در مواجهه با انقلاب اسلامی آگاه سازد.

 

درباره مستند ۲۲/۲۲:

فیلم سینمایی ۲۲/۲۲ با نام سابق (پرنده ها درخت را فراموش نمی کنند) ، نام مستندی درام – اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی (فرود عوض پور) و تهیه کنندگی و (سعید الهی) می باشد که در سال 1398 با حمایت بنیاد فرهنگی روایت فتح تولید گردیده است. این فیلم که روایت شکل گیری گروهی 22 نفره از بسیجیان سال های اول انقلاب در شهرستان بندرگز از شهرهای شمال شرقی کشور است. فرود عوض پور کارگردان این مستند سینمایی که در پرونده حرفه ای خود ساخت بیش از 20 فیلم کوتاه داستانی و مستند و کسب جوایز متعدد از جشنواره های داخلی و خارجی را همراه دارد دارای مدرک کارشناسی کارگردانی سینما از دانشگاه سوره و کارشناسی ادبیات نمایشی بوده و علاوه بر فیلمسازی در رشته هنر در مراکز دانشگاهی به تدریس مشغول است. نگاه جستجوگرانه دوربین در این فیلم، فعالیت های 40 ساله یک گروه 22 نفره انقلابی و بسیجی در شهرستان بندرگز را در قالبی متفاوت و البته غافلگیر کننده به مخاطب معرفی می کند.

 

سایر عوامل مستند ۲۲/۲۲:

پژوهش , فیلم نوشت و کارگردان: فرود عوض پور / طراح و تهیه کننده: سعید الهی / مشاور پروژه: پژمان لشکری پور / مدیر فیلمبرداری: مهدی ایل بیگی / تدوین: ماهک منصوریان / صدابردار: ایمان ترابی / صداگذار: سید رضا گدازگر / گوینده: سعید جهانشاهی , فاطمه محمدی / اصلاح رنگ: رضا محبی / مدیر تولید: پوریا ریزان / تیتراژ و طراح پوستر: حسین گلستان / دستیار فیلمبردار: ستار گودرزی / هلی شات: ایمان ترابی / تدارکات: حسن افتخاری / تهیه شده در: گروه مستند روایت فتح

 

لینک دانلود پس از انتشار

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments