×
وب سایت فیلمینو | دانلود فیلم و سریال ایرانی جدید در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند

فیلم رقصنده

گودرزی رقصنده

دانلود فيلم جديد و ايراني رقصنده

دانلود قانوني و حلال فيلم ايراني رقصنده با بهترين کيفيت

دانلود فيلم سينمايي ايراني جديد رقصنده ساخته بهمن گودرزی

به زودي در فيلمينو

خبر هاي جديد از فيلم

بهمن گودرزی گفت: از همان ابتدا بنا بود تا این فیلم سنیمایی در دو کشور ایران و هنگ کنگ مقابل دوربین برود و به خاطر شرایط موجود هنوز به هنگ کنگ نرفتیم و بخشی از لوکیشن مربوط به هنگ کنگ را در ایران بازسازی کردیم.
این کارگردان تلویزیون و سینما در گفت و گو با فارس، از فعالیت های این روزهایش گفت: مدتی است که مشغول فیلمبرداری فیلم «رقصنده» هستیم.

وی ادامه داد: از همان ابتدا بنا بود تا این فیلم سنیمایی در دو کشور ایران و هنگ کنگ مقابل دوربین برود و به خاطر شرایط موجود هنوز به هنگ کنگ نرفتیم.

این کارگردان همچنین بیان داشت: تا الان بخش های مربوط به ایران را ضبط کردیم و البته بخشی از لوکیشن هایی که قرار بود در هنگ کنگ در آنها ضبط داشته باشیم را نیز در ایران بازسازی و دکورسازی کردیم.

گودرزی ادامه داد: اگر شرایط کمی بهتر شود باید به هنگ کنگ رفته و بخش های باقی مانده را در این کشور مقابل دوربین ببریم.

گودرزی رقصنده

خلاصه داستان فيلم

موضوع اصلی فیلم سینمایی رقصنده مهاجرت است و فیلم داستان ورزشکارى است که به قصد پیشرفت زیر بار مهاجرت و پناهندگى می رود اما از جایی به بعد در بازی قرار می گیرد که او را به یک بچه معروف مجازى تبدیل می کند و حالا بازى براى او عوض می شود…

بازيگران فيلم

امین حیایى، امیر جعفرى، ریحانه پارسا، مرتضى رحیمى، امیر حسین رستمى از بازیگران این اثر هستند.

03 آگوست 20 هیچ دیدگاه به زودی
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments