سریال برف بی صدا می بارد

سریال برف بی صدا می بارد

دانلود سريال ايراني برف بی صدا می بارد با سه کيفيت عالي خوب و متوسط

دانلود کامل تمام قسمت هاي سريال برف بی صدا می بارد

تمام قسمت هاي سريال برف بی صدا می بارد

به زودی در فیلمینو

فرهاد آئیش اولین بازیگر سریال «برف بی صدا می بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی شد.

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، با ادامه تصویربرداری سریال «برف بی صدا می بارد» به نویسندگی مسعود بهبهانی نیا، زهرا پارسافر و طیبه شجری، کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در لوکشین های شهر تهران، فرهاد آئیش اولین بازیگری است که به این سریال پیوسته است.

«برف بی صدا می بارد» عنوان سریالی سه فصلی است که در ده های ۶۰-۷۰ و ۹۰ روایت می شود و اسامی سایر بازیگران این سریال نیز در اخبار آتی اعلام خواهد شد.

این سریال ۲۵۰ قسمتی که محصول فیلم و سریال شبکه سه سیماست، در زمانی حدود ۱۰ هزار دقیقه تولید شده و فصل اول و دوم آن که در دهه ۶۰ و ۷۰ سپری و در ۱۰۰ قسمت تولید می شود در حال حاضر جلوی دوربین رفته و فصل سوم این سریال که دهه ۹۰ را روایت می‌کند، هم اکنون مراحل نگارش را سپری می‌کند.

در خلاصه داستان این سریال سه فصلی آمده است: «اگر بمانی، غزل غزل ترانه لبخند به پایت می ریزم. پرده حسرت از دلت برمی کنم. برف بی صدا می بارد، دردانه من. بمان تا رسم پذیرایی از تقدیر را بجا آوریم.»

سایر عوامل «برف بی صدا می بارد» عبارتند از کارگردان: پوریا آذربایجانی، مدیر تولید: سامان شعشعه، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: امیر سلیمانی، مدیر تصویربرداری: مجید محمدقلی، مدیر صدابرداری: سامان شهامت، طراح لباس: ساجده میرخانجانی، طراح صحنه: بابک پناهی، طراح گریم: کامران خلج، مدیر تدارکات: سعید رضوی، تدوین: خشایار موحدیان، سعید سیاح، جلوه های ویژه میدانی: ایمان کرمیان، عکاس: مونا سرتوه، مشاور رسانه ای: زهرا دمزآبادی، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا، تصویربردار پشت صحنه وساخت تیزر: محمدحسین آبایی، محمدامین عرب سرخی.

متشکریم بابت نظرتون
فیلم های مشابه
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments