×
وب سایت فیلمینو | دانلود فیلم و سریال ایرانی جدید در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند

دانلود انیمیشن بچه زرنگ

8a6ed17b17c5ae22710bd0724ee46e75

داستان انیمیشن بچه زرنگ:

داستان درباره پسربچه ای به اسم محسن است که عاشق ابرقهرمان های فیلم هاست و همیشه تلاش میکند تا وسایل ابرقهرمانی اش، به هرکس و هرچیزی کمک کند. اما در یک اتفاق نادر محسن با حیوانی مواجه می شود که از گونه حیوانات منقرض شده ایران است. محسن تصمیم میگیرد تا به آن حیوان هم کمک کرده و او را به زادگاهش برگرداند، اما سفر به دل‌ جنگل، نبرد با شکارچیان و رویارویی با حیوانات منقرض شده دیگر، شروع یک ماجرای پیچیده برای محسن است.

 

درباره انیمیشن بچه زرنگ:

انیمیشن سینمایی بچه زرنگ bache zerang با نام سابق انقراض ، نام انیمیشنی ماجرایی، کمدی برای ژانر کودک و نوجوان که به کارگردانی (هادی محمدیان) و تهیه کنندگی (حامد جعفری) و نویسندگی (هادی محمدیان) که از سال 1397 تا 1399 با سرمایه گذاری مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کمپانی هنرپویا تولید شده است. بچه زرنگ که اولین انیمیشن سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است، توسط مجموعه هنرپویا تولید گردیده، مجموعه ای که تا امروز تجربه ساخت و عرضه انیمیشن شاهزاده روم و همچنین انیمیشن فیلشاه را به عنوان پرفروش ترین انیمیشن های تاریخ سینمای ایران، در کارنامه خود دارد. پیش از این نام این انیمیشن سینمایی ، «انقراض» بود اما پس از پیمایش در بازارهای مختلف و بررسی بازخوردهای داخلی و خارجی تصمیم به تغییر نام این فیلم گرفته شد و نام آن را به بچه زرنگ تغییر داد. Nimble نیز نام انگلیسی جایگزینی است که به جای Extinction برای این اثر به کار گرفته شد.

 

لینک دانلود پس از انتشار

سایر اطلاعات فیلم :

22 آوریل 21 هیچ دیدگاه فیلم های به زودی
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments